Astrologická apatyka a poradna Emila V. Havelky

Frýdlant nad Ostravicí

Abisib

ABISIB je vodní extrakt ekologicky aktivních látek z jehličí jedle sibiřské.Je zpracován unikátní nízkoteplotní technologií.

Obsahuje všechny složky lids. org.-cukr, škrob,protein, kalcium,fosfor,železo i vitamíny.

ABISIB

Vodní extrakt ekologicky aktivních látek z jehličí sibiřské jedle, který japonští vědci nazvali

LÁTKOU ŽIVOTA

Jeho účinky ocenily i poroty na mezinárodních výstavách, získal 3 zlaté a 1 stříbrnou medaili. Poslední zlatá z Bruselu byla udělena za vysokou efektivitu v boji s onkologickými nemocemi.

ABISIB – Je zpracován unikátní nízkoteplotní technologií. Výjimečnost jedle spočívá v tom, že obsahuje všechny složky lidského organismu: cukr, škrob, protein, kalcium, fosfor, železo, vitamíny a dalších 17 mikroelementů. Proto extrakt nemá kontraindikace a nevyvolává alergické reakce v organismu. Klinické testy potvrdily, že ti, co užívají ABISIB se uzdravili dvakrát rychleji než ti, kteří absolvovali běžnou léčebnou kůru bez extraktu.

ABISIB – Má protizánětlivé, antimikrobiální, uklidňující regenerační vlastnosti a působí proti vzniku vředů. Stimuluje systém krvetvorby a imunitní systém. Proto je účinný při respiračních onemocněních, nemocích trávícího systému a vylučovacího ústrojí.

ABISIB – Je mimořádně efektivní prostředek také na léčení srdečních a cévních onemocnění. Úspěšně léčí nemoci krve, zánětlivé procesy, choroby žaludku a střev, ledvinová onemocnění, ženské nemoci, tuberkulózy, osvědčil se i při léčení různých ran, ekzémů a dermatitů.

Dávkování: jedna polévková lžíce denně, nejlépe ráno. Na léčebnou kůru je nutno 1500ml, tedy tři balení. Vždy s týdenní přestávkou mezi jednotlivými baleními.

NĚKTERÉ PŘÍKLADY UŽÍVÁNÍ ABISIBU

Angína

Kloktejte přípravkem 4-6 krát denně. Objeví-li se hnis, namočte vatu ve směsi jedlového oleje s obyčejným olejem a po každých pěti až šesti hodinách potírejte krk, potom kloktejte Abisibem. Ke zvýšení odolnosti organismu užívejte jednu polévkovou lžíci extraktu třikrát denně.

Záněty ústní sliznice

Extraktem ABISIB vyplachujte ústní dutinu třikrát až čtyřikrát denně. Doba jednoho výplachu je zhruba šest minut. Po 30 procedurách zánět odezní. Přidají-li se do extraktu čtyři kapky jedlového oleje na jedno balení, zánětlivý proces se zkrátí.

Chřipka

Nemoci je lépe předcházet, než ji léčit. Užívejte proto v jarních a podzimních měsících jednu polévkovou lžíci Abisibu denně. Proti chřipce se navíc doporučuje do jednoho balení extraktu přidat šest kapek jedlového oleje. Pokud jste již chřipku dostali, natírejte hruď, chodidla, biologicky aktivní vnější část nosu a pod nosem následující směsí: 5 kapek jedlového oleje a 5 kapek rakytníkového oleje. Kojencům potírejte chodidla jednou kapkou připravené směsi.

Kašel

Užívejte dvakrát denně čajovou lžičku teplého Abisibu.

Rýma

Abisib nakapejte do nosu, aby se pročistila sliznice. Je-li nos silně oteklý, potřete jeho vnější stranu 1 – 2 kapkami jedlového oleje, ředěného olejem olivovým, rakytníkovým nebo rostlinným. Jednou denně užívejte polévkovou lžíci extraktu.

Tuberkuloza a chronická onemocnění plic a dýchacích cest

K léčení užívejte třikrát denně před jídlem dvě polévkové lžíce Abisibu. Účinky vnitřního užívání se zvýší, budete-li současně inhalovat jedlový olej prostřednictvím Frolova dýchacího trenažéru.

Cévní nedostatečnost roztroušená skleroza

Doporučuje se užívat třikrát denně 2 polévkové lžíce před jídlem. Při záchvatu anginy pektoris proveďte masáž jedlovým olejem v oblasti srdce, trochu níž pod bradavkou až uprostřed levého boku. Křeč do dvou minut pomine. Pokud ne, opakujte masáž. Zároveň můžete vypít vlažný Abisib se třemi kapkami jedlového oleje. Lze opakovat až 10 krát za deset dnů.

Nemoci očí

Při hnisavém očním víčku kapejte 3 – 4 krát denně jednu kapku Abisibu do nemocného oka. Může se dostavit mírné pálení. Doba léčení trvá 25 – 30 dnů.

Zánět močového měchýře u žen

Léčení se provádí vnitřně. K výplachům močového měchýře se zavádí do pochvy hadice klystýru se 40°C teplým Abisibem. Nutno provádět 10 – 15 procedur.

Prostata

Klystýr se 40°C teplým Abisibem se zavádí do konečníku na 10 – 15 minut. Délka léčení je zhruba jeden a půl měsíce. Tento způsob léčení se doplňuje vtíráním Abisibu do rozkroku. Nepotírat penis a konečník.

Zánět sliznice pochvy

Sedací koupele ve 40°C teplém Abisibu zhruba 15 minut denně. Léčení si vyžaduje 10 – 15 procedur. Léčebný efekt můžeme zvýšit a urychlit pokud smícháme jedlový olej s olejem olivovým, lněným nebo rostlinným naneseme na tampony a pokládáme na nemocná místa.

______________________________

SLOŽENÍ ABISIBU: fitoncity, kalcium, železo, cukr, škrob, fosfor, polyvitamíny a dalších 17 mikroelementů.

Skladovat na temném a chladném místě.

ABISIB prošel klinickými testy v ČR a jeho použití je schváleno Ministerstvem zdravotnictví ČR – č.j.: HEM-450.14.5.05-13347

POUŽITÍ JEDLOVÉHO OLEJE

Přírodní produkt vyráběný z mladých výhonků jedle. Léčebné účinky jedlových produktů zná lidstvo od pradávna.  Již slavný Hippokratos doporučoval olej a výtažek z jedle na léčení ran.

Jak olej působí? Ukládá se v podkožní vrstvě, zrychluje průtok krve, vyvolává aktivaci obranných reakcí. To nakonec vede ke změně metabolismu a příznivě ovlivňuje imunitní systém.

Chřipka, ORN a další nemoci

Olejem potíráme horní část zad a hrudníku, vedle toho provádíme masáž chodidel a to 4 – 5x denně. Po každé proceduře se zabalíme pevně do prostěradla, oblečeme si teplé ponožky, přikryjeme teplou dekou. Současně podáváme čaj z bylinek podporujících pocení (heřmánek, pampeliška, apod.). Navíc můžeme do každé nosní dírky kápnout kapku oleje, což léčebný efekt značně zvýší.

Bronchitida, zápal plic

Kombinujte mazání s inhalací. Lze aplikovat dvojím způsobem: jednak pomocí Frolova dýchacího trenažéru a nebo domácím způsobem, kdy do smaltované nádoby s vroucí vodou (cca 2 litry) přidáme 3 – 4 kapky oleje, zakryjeme si hlavu a vdechujeme páry. Po inhalaci si potřeme hrudník olejem a přikryjeme se teplou přikrývkou.

Kopřivka

Jeden díl oleje smícháme se třemi díly dětského krému, můžeme použít i olivový olej. Další možnost: tři díly jedlového oleje, tři díly sírové masti a čtyři díly dětského krému. Postižená místa mažeme směsí až do úplného vyléčení.

Spáleniny a některá poranění kůže

Na poraněné místo přiložíme mul namočený v oleji. Dobře působí i proti eventuálnímu hnisání.

Paradentóza, bolesti zubů a další onemocnění ústní dutiny

Vatový tampón namočíme v oleji a položíme na nemocné místo zhruba na 10 minut. V případě bolesti zubů tento proces po dvou hodinách opakujeme. V případě paradentózy aplikujeme 15 – 20 krát a po 6 měsících léčbu opakujeme. Po dalším půl roce opakujeme potřetí.

Ischias, záněty svalů a další onemocnění periferních svalů

Bolestivá místa potíráme malým množstvím oleje. Účinnost se zvýší, přidáme-li pět kapek jedlového oleje do koupele a bolestivá místa prohřejeme. Délka léčení 10 – 15 procedur. Obdobně postupujeme při bolestech nohou, chodidel nebo kolenních kloubech.

Revmatická polyartritida, artritida z nachlazení

Předem prohřáté klouby potíráme čistým jedlovým olejem. Zabalíme obkladem. Můžeme také bolestivé a oteklé klouby natřít jedlovým olejem a aplikovat Priessnitzové zábaly. Po třech dnech nastane úleva.

Opary

Po každém jídle lehce potřeme jedlovým olejem zasažené místo. Trpíte-li opary často, doporučujeme zahájit endogenní dýchání pomocí Frolova trenažéru na posílení imunity a radikální změny procesů látkové výměny.

Kontraindikace: není vhodný pro kardiaky a těhotné ženy.

Registrace v ČR ZP 13-1011/02-448 EX 224483Rubrika: Aktuality

Výrobky