Astrologická apatyka a poradna Emila V. Havelky

Frýdlant nad Ostravicí

Detoxikace

V povánočním čase bývá snaha o redukci i očistu těla mnohem intenzivnější.

Odbourávání tuků i vyplavování toxických látek z organismu však přináší velkou zátěž pro náš močový i lymfatický systém,který je právě v lednu a únoru více zranitelný.

SLIM GIAM

složení tohoto přípravku vychází z dávného receptu čínské medicíny.

Napomáhá odstraňovat otoky,zlepšuje pohyblivost kolenního kloubu, tonizuje ochablé svalstvo .Harmonizuje funkci sleziny,která představuje největší nakupení lymfatické tkáně v těle.Význačně se uplatňuje při tvorbě i destrukci červených krvinek,či v likvidaci
nežádoucích mikrobů.

CHALUHA bublinatá

Přispívá ke zlepšení funkce štítné žlázy ,doplňuje v org.jód a minerální látky,působí příznivě na lymfatické cesty,ovlivňuje činnost střev.
Štítná žláza je největší žláza s vnitřní sekrecí a její hormony regulují rychlost látkové výměny.

Hormon kalcitonin brání vyplavování vápníku z kostí.

NEFROKAL

Čaj se používá k ochraně močového ústrojí.Působí močopudně,protikřečově při bolestivém průběhu zánětu močového měchýře, reguluje teplotu těla.
Ledvinami jsou z těla odstraňovány odpadové látky a eliminují rovněž toxické látky přijaté zvnějšku.

URI KIM

Základem tohoto přípravku jsou dvě rostliny ortosifon a desmodium,které příznivě působí na proces regulace teploty lidského těla. Dále je vysoce účinný jako protizánětlivý, protirevmatický,při výskytu bolestivého močení,močových, ledvinných i žlučových kamenů.

Proces redukce váhy i následné detoxikace organismu jde však ruku v ruce s adekvátním přísunem tekutin podle hmotnosti těla /koef.0,3 x hmot./,pohybem a správným dýcháním.

Dechová cvičení jsou druhou nezbytnou polovinou k rozhýbání metabolismu a pokud nelze pohyb rozvinout v plné míře, provádí se jedenkrát denně následovně: 1.měsíc po dobu 3 minut třívteřinový nádech a stejně tak dlouhý výdech pak každý další měsíc přidáváme 1 dech a prodlužujeme o 1 minutu.Rubrika: Aktuality