Astrologická apatyka a poradna Emila V. Havelky

Frýdlant nad Ostravicí

Maxilakt (Sevac Lakt)

MAXILAKT obsahuje vyváženou směs živých symbiotických laktobacilů a bifidobakterií, především kmenů Bifidobakterium bifidum, Lactobacillus delbrueckii subspecies bulgaricus a Lactobacilus acidophilus. Tyto bakterie jsou součástí přirozené mikroflóry, vyskytující se ve střevech.

Dojde-li k jejich zničení, má to negativní vliv na celý organismus. K tomu dochází především v případech medikamentózní léčby (antibiotiky, chemoterapeutiky, steroidy, hormonálními přípravky), dále stresem, vyčerpáním, kouřením, alkoholickými nápoji v „neléčebné dávce“, konzumací potravin a nápojů s obsahem barviv, konzervačních a stabilizačních prostředků a plísní.

Ve střevě se důsledkem jejich vymizení namnoží hnilobné bakterie, které produkují nejrůznější toxické látky. Narušuje se vstřebávání živin, či syntéza vitamínů (např.vitamínu B6, a nebo vitamínu K).

Toxiny spolu s patogenními mikroorganismy, tj. bakteriemi kvasinkami a dalšími houbami, následně prostupují do dalších částí těla a jsou častými příčinami zánětů, mykóz, bolestí hlavy, únavy, deprese a oslabování obranyschopnosti našeho těla. Častým následkem zničení střevní mikroflóry  je zácpa nebo naopak průjem.

MAXILAKT je vhodný pro pozitivní úpravu  a obnovu střevní mikroflóry. Podporuje imunitu a zlepšuje celkový zdravotní stav organismu. Je realizován formou speciálně připravených tablet se zpomaleným rozpouštěním, což zaručuje, že jejich větší část postoupí do místa určení, tj. do tenkého a tlustého střeva. Pomáhá přímo udržovat přirozenou střevní mikroflóru a svými důsledky i poševní mikroflóru. V případě gynekologických potíží po antibiotické léčbě, při vaginální kvasinkové infekci a dlouhodobém výtoku z rodidel lze současně použít přípravek na podobné bázi  INTIMLAKT.Rubrika: Aktuality

Výrobky