Astrologická apatyka a poradna Emila V. Havelky

Frýdlant nad Ostravicí

Minerální bahno ze Sakského jezera

Návod pro použití minerálního bahna ze sakského jezera

Používání bahna ze Saksého jezera má více než 120-ti letou historii a tradici.

Vlastnosti

Bahno má mnohostranný účinek na základní funkce a systémy lidského organismu: dýchání, krevní oběh, látkovou výměnu, vylučování. Unikátní kombinace organického a minerálního komplexu, mikročástic, solí nasyceného roztoku, biologicky aktivních látek a rozpuštěných plynů ve vzájemném spojení s tepelným působením, má antibakteriální účinek, odstraňuje otoky, napomáhá zlepšení výživy tkání a zrychlení procesu látkové výměny.

Doporučení pro aplikaci

Obsah balení je nutné vždy před aplikací důkladně promíchat. Pro přípravu bahna k použití odeberte potřebné množství bahna pro 1 aplikaci do igelitového sáčku, sáček neprodyšně uzavřete a ponořte do předem nahřáté vody (max. 60°C, při vyšší teplotě by byly zničeny bioorganismy a bahno by ztratilo své účinky) a nechte 15-20 minut zahřívat, dokud teplota bahna nedosáhne 40-45°C. Poté rozemněte a promíchejte směs, aniž byste balíček otevřeli. Pak nechte nahřáté bahno vychladnout na teplotu 38-42°C (podle instrukcí) a naneste tenkou vrstvu na pokožku.

Pokud je bahna v balení více, než je potřeba na jednu proceduru, doporučuje se ohřát jen požadovanou dávku.

Pro vnější aplikaci bahna naneste na postiženou část těla podle doporučeného schématu. Na vrstvu přiložte polyetylenovou fólii (mikroten), pak si místo aplikace zabalte, aby bylo v teple. Délka bahenního zábalu obvykle trvá 15-20 minut. Po ukončení procedury bahno smyjte teplou vodou, nebo 5% roztokem sakské mořské minerální soli a tělo osušte suchým ručníkem.

Použité bahno musí být zlikvidováno; opakovaná aplikace může vést k poškození zdraví!

Neaplikovat bahno v těhotenství a nenanášet na oblast srdce!

Skladovací podmínky

Pokud není porušeno hermeticky uzavřené balení – skladovat v rozmezí teplot od +5 do +25°C po dobu max. 12 měsíců od data balení. Po otevření je možné nepoužitou část bahna skladovat v původním balení nebo ve skleněné, hermeticky uzavřené nádobě. Při tomto krátkodobém skladování se doporučuje povrch bahna zalít cca 0,5 cm vrstvou 5% solného roztoku z minerální soli Sakského jezera.Rubrika: Aktuality

Výrobky