Astrologická apatyka a poradna Emila V. Havelky

Frýdlant nad Ostravicí

Emil V. Havelka

Termíny návštěv pana Havelky:

Neděle, 9.Duben, 2017
Konzultace probíhají od 8:00 – 12:00  a od  13:00 – 15:30

Není nutné se objednávat.


POVÍDÁNÍ s HVĚZDAMI A BYLINKAMI Emil Václav Havelka Milan Koukal

Pondělí, 29.Prosinec, 2014

Emil Havelka se zaměřuje hlavně na lékařskou astrologii – astromedicínu. Při zdravotních problémech léčí nemoci, ovšem raději jim předchází.

“Zárodky těžkých nemocí v embryonální velikosti nosí každý v sobě. Vše by mělo být v jisté harmonii, tělo i duše. Astromedicína vychází z toho, že planety mají vliv na určité tělesné orgány, a proto nás postihují různé nemoci. Celá moje schopnost je v základě diagnostická prognóza postavená na astrologii, jako poznání souvislostí mezi vesmírnými vlivy a vším živým i neživým na Zemi. Podle tohoto klasického poznání mohu pak s velkou přesností určit, které orgány lidského organismu nepracují tak, jak by měly, stanovit druh onemocnění, způsob léčení a předpovědět, jak ten který orgán bude pracovat. To dokážu předpovědět s časovým předstihem až deseti let. zobrazit celý článek


Čo na to pan Havelka?

Neděle, 9.Říjen, 2011

Video z internetové televize Trebišov (iTvTV)

Video najdete ZDE


Emil Václav Havelka

Čtvrtek, 28.Říjen, 2010

Cestu pracovitého, hudebně nadaného chlapce z Kyjova mezi světovou astrologickou špičku přibližuje v knize Fenomén Emil Václav Havelka aneb český Nostradamus spisovatel Rudolf Pravda.


Komu není shůry dáno, v (astro)apatyce koupí!

Úterý, 14.Září, 2010

Se jménem významného českého astrologa Emila Václava Havelky jsou na stránkách Trubače spojeny od minulého roku  články o jednotlivých znameních zvěrokruhu. Také astrologická poradna a apatyka ASTRÁL ve Frýdlantu n. O., která nám do redakce zasílá tipy na astromedicínu daného měsíce, by nemohla bez přičinění pana Havelky vzniknout. Největší břímě provozu této apatyky však leží na bedrech Ireny Svačinkové, která díky své mnohaleté praxi v lékařství a vlastní zkušenosti s alternativní léčbou, došla k názoru, že prostor pro astromedicínu je v dnešním světě potřebný.

zobrazit celý článek


Ke zdraví podle hvězd

Pondělí, 19.Červenec, 2010

Patří k nejznámějším astrologům světa, denně dostává 100 až 200 dopisů od klientů z Evropy, Asie, Ameriky i Austrálie. Jako první na planetě založil astroapatyku. Svému oboru, lékařské astrologii, se věnuje více než 30 let. Za tu dobu navrátil Emil Havelka zdraví desetitisícům lidí.

zobrazit celý článek


Český Nostradamus

Čtvrtek, 15.Červenec, 2010

Předpovídá, léčí a radí každému, kdo za ním přijde nebo mu napíše do Bohdalova, obce na Českomoravské vysočině, blízko Žďáru nad Sázavou. Emil Václav Havelka (53), snad nejznámější český astrolog.

zobrazit celý článek


Zdraví se skrývá ve hvězdách

Úterý, 13.Červenec, 2010

Je možné, že okamžik zrození ovlivňuje jak naše fyzické, tak psychické zdraví? Hlásá to věda zvaná astromedicína a potvrzuje i známý astrolog Emil Havelka.

zobrazit celý článek


ČLOVĚK S DAREM OD BOHA

Úterý, 13.Červenec, 2010

Zvenku vypadá malá pražská astrologická poradna a apatyka Astrál Emila Havelky nenápadně, ale uvnitř se dějí doslova zázraky. Pouhé dva dny v týdnu se s ním v ní můžete setkat a přesvědčit se na vlastní oči, že zázraky se dějí. Emil Havelka je vyhlášený astrolog, úžasný diagnostik, jasnovidec, autor několika publikací a člověk s darem od boha, který se věnuje astromedicíně. Se skromností sobě vlastní vás přivítá milým úsměvem, podáním ruky, pohladí očima a zeptá se na datum a místo narození. Během několika minut napíše k vašemu úžasu na starém psacím stroji ty nemoci, které vás trápí, určí diagnózu a doporučí bylinné preparáty, masti a čaje z cizokrajných zemí.

zobrazit celý článek


Kauza E.V.Havelka

Úterý, 13.Červenec, 2010

OTRÁVIL ASTROLOG TISÍCE LIDÍ?


Populárního astrologa Emila Havelku jsme si ve velkém rozhovoru představili v lednu 2001 – pod titulkem „Nemohu se povalovat u moře, když někdo potřebuje moji pomoc“. Pokud ho snad ještě vloni někdo neznal, zcela jistě o něm slyšel během aféry, v níž především bulvární tisk a televize pana Havelku nařkly, že bylinnými přípravky ájurvédské medicíny, dováženými z Indie, poškodil zdraví STATISÍCŮ občanů.

zobrazit celý článek