Astrologická apatyka a poradna Emila V. Havelky

Frýdlant nad Ostravicí

Výrobky

Jak působí káva na naše játra

Úterý, 13.Únor, 2018

Jak působí káva na naše játra? Budete překvapeni Vědci z univerzit v Southamptonu a Edinburgu sestavili analýzu, které se zúčastnilo na dva miliony respondentů, a která se věnovala nejběžnější formě rakoviny jater, zvané hepatocelulární karcinom. Potvrdili tak loňský výzkum Světové zdravotnické organizace, který shrnul více než tisíc studií a došel k závěru, že spojitost mezi konzumací kávy a omezeným výskytem rakoviny jater skutečně existuje. Hepaocelulární karcinome je v současné době šestým nejčastěji diagnostikovaným druhem rakoviny na celém světě a zároveň druhým nejsmrtelnějším typem zhoubného nádoru. Léčba probíhá úspěšně u pouhých 20-40 % pacientů. Při konzumaci jednoho šálku kávy denně přitom riziko onemocnět tímto typem rakoviny jater klesá o 20 procent. Pokud si dáte kávy dvě, omezíte riziko vzniku rakoviny o 35 procent. Další pozitivní vliv kávy na náš organismus Podle mnoha studií lidé, kteří kávu pijí denně, žijí déle než ti, kteří kávu nemají rádi. Kofein údajně blokuje určité chemické látky v krvi, díky čemuž se zmenšuje riziko nádorového bujení, demence či vzniku depresí. Káva vás chrání před: Vznikem diabetu typu 2 Parkinsonovou chorobou Onemocněním srdce a cév Eliminuje stres Zrychluje metabolismus Nejnovější výzkumy hrají do karet všem milovníkům černého moku. Káva, zejména ta ranní, podle nich výrazně prospívá našemu zdraví.


Kombo čaj- ženšen

Středa, 17.Leden, 2018

K ČEMU SE POUŽÍVÁ KOMBO-můžete si tento čaj vyzkoušet u nás :-)

V čaji Kombe je obsažen korejský šestiletý červený kořen ženšenu pravého.

Ženšen pravý je nejstarší, nejznámější a nejúčinnější doposud známý adaptogen na světě.

Účinek čaje Kombe je dlouhodobý, ale nastupuje pozvolna.  Kombe brzdí odumírání buněk, zpomaluje jejich stárnutí a napomáhá v těchto případech:

  • Poruchy spánku, únava, vyčerpání, poruchy paměti. Snižuje psychickou únavu a zlepšuje schopnost řešit problémy. Zlepšuje kognitivní funkce (paměť, koncentrace, pozornost, rychlost myšlení, vyjadřování i vnímání, prostorová orientace). Vykazuje stimulační i inhibiční účinky na centrální nervovou soustavu a může ovlivňovat přenos nervových signálů.
  • Zvyšuje libido, napomáhá zlepšení erekce.
  • Pomáhá dosáhnout normální hladiny krevního cukru.
  • Zlepšuje prokrvení tkání a celkový krevní oběh.
  • Přispívá k přirozené obraně těla a zlepšuje funkci imunitního systému. Pomáhá předcházet infekčním onemocněním, tlumí chronické záněty, má antioxidační účinky.
  • Chrání buňky lidského organismu, což může ovlivnit možnost rozvoje nádorových onemocnění.
  • Dodává energii pro tělo i mysl, zvyšuje vitalitu. Zlepšuje svalovou činnost. Chrání před důsledky stresu.
  • Zpomaluje projevy stárnutí kůže a zabraňuje vzniku vrásek.
  • Z klinických studií vyplývá, že Kombe až o 50 procent odbourává alkohol v krvi. A významně tak zlepšuje stavy kocoviny.

Kromě ženšenu obsahuje čaj Kombe jujubu. Touto unikátní kombinací dochází ke zvýšení účinků čaje. Jujuba byla dlouhodobě zkoumána a potvrdila se její významná role z hlediska protinádorové aktivity. Také byl prokázán její vliv u onemocnění jater a trávicího traktu. Navíc zabraňuje vzniku tukových buněk.


Abisib

Středa, 30.Září, 2015

ABISIB je vodní extrakt ekologicky aktivních látek z jehličí jedle sibiřské.Je zpracován unikátní nízkoteplotní technologií.

Obsahuje všechny složky lids. org.-cukr, škrob,protein, kalcium,fosfor,železo i vitamíny.

zobrazit celý článek


KURKUMA a RAKYTNÍKOVÝ OLEJ.

Středa, 25.Březen, 2015

Přírodní látky z rostlin jako jsou anthokyany, revestratol, flavonoly, flavany a flavony, souhrně označované jako flavonoidy mají účinek protinádorový, antioxidační, antibakteriální, protivirový, protiplísňový i protizánětlivý.
Jsou to látky , které účinně modulují imunitní systém a mají schopnost detoxikovat a odstraňovat neurotoxické kovy.
Mimořádnou pozornost zasluhuje kurkumin. Výzkumy potvrzují jeho protinádorové, antioxidační , protizánětlivé i neuroprotektivní účinky. zobrazit celý článek


POVÍDÁNÍ s HVĚZDAMI A BYLINKAMI Emil Václav Havelka Milan Koukal

Pondělí, 29.Prosinec, 2014

Emil Havelka se zaměřuje hlavně na lékařskou astrologii – astromedicínu. Při zdravotních problémech léčí nemoci, ovšem raději jim předchází.

“Zárodky těžkých nemocí v embryonální velikosti nosí každý v sobě. Vše by mělo být v jisté harmonii, tělo i duše. Astromedicína vychází z toho, že planety mají vliv na určité tělesné orgány, a proto nás postihují různé nemoci. Celá moje schopnost je v základě diagnostická prognóza postavená na astrologii, jako poznání souvislostí mezi vesmírnými vlivy a vším živým i neživým na Zemi. Podle tohoto klasického poznání mohu pak s velkou přesností určit, které orgány lidského organismu nepracují tak, jak by měly, stanovit druh onemocnění, způsob léčení a předpovědět, jak ten který orgán bude pracovat. To dokážu předpovědět s časovým předstihem až deseti let. zobrazit celý článek


HELLIANTHUS MULTI

Pondělí, 24.Listopad, 2014

V posledních letech bylo dosaženo značného pokroku v porozumění vztahu  mezi jídlem a zdravím. Význam vitamínů, minerálů, antioxidantů i vlákniny je v široké populaci znám a vědecky je potvrzeno, že nejlepším zdrojem těchto živin – nutrientů- jsou rostliny. zobrazit celý článek


Sustamed balzám s tukem sviště

Neděle, 26.Říjen, 2014

Ze známých tuků živočichů, kteří se na zimu ukládají ke spánku. má tuk sviště maximální biologickou aktivitu. 100% proniká do pokožky, obohacuje ji o vitaminy, mikroelementy, organickými kyselinami, reguluje činnost krevní soustavy, zrychluje proces regenerace, má protizánětlivý efekt.

Použití:
jako masážní krém při svalovém napětí, křečích a otocích, při nachlazení, při rýmě. Stimuluje metabolické procesy v tkáních, má protizánětlivé účinky, posiluje imunitní systém.

pozn.: Tuk sviště je získáván výhradně jako produkt licencovaného lovu.


Čudo chaš – číše zázraků

Neděle, 26.Říjen, 2014

Tato mast podporuje regeneraci chrupavčité tkáně kloubů, posílení kloubních vazů a zlepšení jejich elasticity, regeneruje rovněž poškozené svaly v okolí kloubů po různých úrazech, podporuje produkci synoviální tekutiny (kloubního mazu) a zlepšuje její viskozitu, zlepšuje strukturu kostí, obnovuje chrupavku na povrchu kosti, zmenšuje otoky, podporuje vstřebávání hematomů a má příznivý vliv na srůstání kostí po zlomeninách.

Použití:
při artritidě, polyartritidě, revmatické artritidě, revmatismu, artróze, osteochondróze, osteoporóze, skolióze, radikulitidě, deformativní skolioartróze, neuralgiích, lumbágu, při zánětu sedacího nervu, při vykloubení a podvrtnutí kloubů a podobných stavech.

Obsahuje:
voda, castor oil, glycerin, PEG 400, karbomer, cyklomethikon, trietanolamin, chondrolon, chondroitinsulfát živočišného původu – základní stavební látka pro obnovu kloubních chrupavek, kolagen, mravenčí kyselina, mochna bahenní – v ruské medicíně oblíbená v přípravcích na klouby, betanin, lanolin, lecitin, kafr, kyselina citronová, aroma


BARVY NEBO BARVI (VA)?

Pondělí, 22.Září, 2014

Červeno – modro – fialové potraviny.

Obsahují antokyaniny, které patří do skupiny rostlinných složek zvaných flavonoidy a jsou silnými antioxidanty, jež vyhledávají a ničí škodlivé volné radikály, které narušují vnitřní stavbu buněk. Právě takové narušení vede ke vzniku kardiovaskulárních  nemocí i rakoviny. Nejúčinnější jsou v čerstvém ovoci. zobrazit celý článek


Nedoceněná koření

Pondělí, 28.Červenec, 2014

Naprostá většina koření má léčivé účinky, což je dáno strukturou jejich obsahových látek. Koření samo o sobě nemá žádnou výživnou hodnotu, ale přesto je nutnou složkou potravy, protože jí dává lákavou vůni, pikantní chuť, podporuje trávení a má často také konzervační schopnosti. Jeho široká škála účinků bývá často nedoceněna. zobrazit celý článek