Astrologická apatyka a poradna Emila V. Havelky

Frýdlant nad Ostravicí

Artrotin

ARTROTIN

Produkt z chrupavčité tkáně mořských organismů

Příroda, která utvářela člověka, nešetřila na něm při vybavování klouby. 187 kloubních spojení, zajišťuje pohybovou volnost pro naše tělo. Když však dojde k narušení funkce třeba jen jednoho z nic, přichází bolest a zoufalství. Máme se s tím smířit? Ovšem že nikoliv.

Artrotin Vám vrátí „živé“ klouby!

Unikátní způsob zpracování suroviny, umožňuje převést komponenty chrupavčité tkáně mořských organismů, do rozpustného a snadno osvojitelného stavu a výrazně zvýšit účinnost Artotinu ve srovnání s tradičními preparáty.

Složení: obsahuje glukozamin – nejméně 2%, chondroitinsulfát, rozpustný kolagen, aminokyseliny a mikroelementy.

Vlastnosti:

  • Je plně osvojitelný při vnitřním užívání ve srovnání s tradičními preparáty, neboť není závislý na stavu fermentů žaludečního a střevního traktu.
  • Obsahuje již hotové stavební „cihličky“ pro budování, rehabilitaci a obnovu chrupavčité tkáně v kloubech. Zachovává nejdůležitější funkci chrupavky – tlumení úderů a nárazů. Chrání kosti a klouby před poškozením.
  • Normalizuje tvorbu nitrokloubní tekutiny, což snižuje možnost poranění kloubových povrchů.
  • Účastní se při formování vazů, šlach, nehtů, kůže. Normalizuje usazování vápníku v kostní tkáni.
  • Při systematickém užívání přerušuje klíčový článek řetězce rozvoje artrózy, zpomaluje progresi degenerativních procesů v kloubech, v páteři a v okolopáteřních měkkých tkáních. Vrací kloubům funkční výkonnost.
  • Má protizánětlivý a protibolestivý účinek. Zmenšuje bolesti v kloubech a v páteři.
  • Zajišťuje nespecifickou ochranu chrupavky proti chemickým poškozením, včetně takových, která jsou vyvolána podáváním nesteroidních protizánětlivých preparátů a kortikosteroidů.
  • Na rozdíl od nesteroidních protizánětlivých preparátů (ibuprofen, ortofen), které vyvolávají erozi a vředy v žaludečním a střevním traktu, je Artrotin naprosto bezpečný a nezpůsobuje obdobné vedlejší účinky.

Indikace:

1.      K urychlení obnovení funkce chrupavčité tkáně při zánětlivých a dystroficko-výměnných postiženích kloubů (artritidy, artrózy, osteochondróza páteře, tendovaginitidy, myozity atd.)

2.      V průběhu regeneračního období po úrazech.

3.      Jako celkově posilující prostředek při zvýšených zátěžích podpůrně-pohybového ústrojí, včetně jeho použití pro sportovce.

4.      Podporuje posilování vlasů, zpevňování nehtů a zvyšuje pružnost kůže.

Způsob užívání: po 1 tobolce (tabletě) 2 krát denně po jídle. Cyklus užívání – 15 dní. Stabilního účinku se dosahuje při užívání po dobu nejméně 3 měsíců.

Kontraindikace:

Individuální nesnášenlivost komponent, věk do 12 roků, těhotenství, kojení.

Před započetím užívání se doporučuje konzultace s lékařem.

Preparát je slučitelný s léky různých farmakologických skupin a může být používán ve spojení s tradičními metodami terapie.

Při onemocněních podpůrně-pohybového ústrojí, se dociluje vyšší při použití Artrotinu při současném podávání preparátů, které obsahují polynenasycené kyseliny (omega-3) – Krusmarin.

Artrotin má specifický pach.Rubrika: Výrobky