Astrologická apatyka a poradna Emila V. Havelky

Frýdlant nad Ostravicí

Lochein

LOCHEIN:Jeden z mála přípravků apatyky, který je stejně účinný jako chutný.

Už tvarem a barvou připomíná spíše dětskou cukrovinku ,jako bonbón se i cumlá a mohou jej už děti od 4 let ochutnávat a zároveň i léčit či regenerovat jaterní buňky.

LOCHEIN obsahuje komplex biologicky účinných látek Salsola collina , z nichž nejdůležitější jsou glycin- betain, alkaloidy,fenyldikarbonové kyseliny a stearinové glukozidy. Zlepšuje metabolizmus a funkčnost jater,chrání a regeneruje jaterní buňky.

Použití:

  • Při akutních hepatitidách / převážně z léčiv,toxických, alkoholických/ i chronických zánětech žlučníku, při mononukleoze.
  • K ochraně jater při léčbě cytostatiky, protituberkulózními či jinými hepatotoxickými prostředky a také po použití narkózy nebo otravě houbami.
  • Pro prevenci poruch a optimalizaci funkce jater i slinivky břišní u lidí, pracujících s faktory škodlivě působící na játra či žijící v průmyslem devastovaném prostředí.
  • U seniorů proti předčasnému stárnutí orgnismu.

Protože jaterní buňky každého jedince jsou denně vystavovány velkému náporu ať už složením potravy, pobytem v znečištěném prostředí, nebo zrovna probíhající léčbou,je jejich regenerace vzhledem k obrovské důležitosti tohoto orgánu našeho těla velmi naléhavá a nezbytná.Rubrika: Výrobky